Profesjonalne filmowanie i fotografowanie z powietrza, transmisje live HD.


Świadectwo kwalifikacji UAVO (Unmanned Aerial Vehicle Operator).

Do szerokiej gamy usług fotografii i zdjęć filmowych dodaliśmy filmowanie oraz fotografowanie z powietrza – z lotu ptaka za pomocą bezzałogowego statku powietrznego DRONA.

Wykonywane od wielu lat zdjęcia z motolotni i samolotu zostały poszerzone możliwością uzyskania niepowtarzalnych ujęć w miejscach do których nie byliśmy w stanie dotrzeć.

Niewielkie rozmiary drona umożliwiają ujęcia zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów takich jak budynki, hale produkcyjne centra miast itd.

Bezpieczeństwo-przestrzeganie przepisów prawa lotniczego, osiągnięcie jak najlepszych efektów naszej pracy to nienaruszalne priorytety.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania lotów w celach komercyjnych - świadectwo kwalifikacji UAVO, które nadawane jest przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Sprzęt latający ma podwieszone kamery umożliwiające kręcenie filmów Full HD oraz w jakości 4K. Kamery posiadają elektroniczną stabilizację we wszystkich trzech osiach oraz są izolowane od drgań mechanicznych, przez co uzyskany obraz jest płynny i odporny na oddziaływania zewnętrzne.

CZYM LATAMY

Od wielu lat wykonujemy fotografię i zdjęcia filmowe z samolotu ULM ALLEGRO 2000


 

DRON - Quadrocopter z gimbalem o którym więcej informacji;

http://www.dji.com/product/phantom-3#page1